ZDROWE GOTOWCE

ZDROWE GOTOWCE 🤩🍲💚
Często słyszę od swoich pacjentów, „Pani Magdo, czasem tak długo pracuję, że nie mam czasu przygotowywać posiłków z planu żywieniowego”.
Niestety, większość z nas ma masę obowiązków, że w tym wszystkim naprawdę trudno jest znaleźć czas na przygotowanie posiłków i spożywanie ich o ściśle zaleconych porach.
Ci, którzy mnie znają to wiedzą, że ja nie zalecam spożywania 5 posiłków w ciągu dnia urozmaiconych i wyszukanych, bo wiem, że przestrzeganie tych posiłków codziennie graniczy z cudem. Często sama nie mam czasu na gotowanie i zdarza mi się jeść na mieście, doskonale rozumiem ten problem. Dietetyk też człowiek 😜
Długo szukałam zdrowego gotowca, który mógłby w takich przypadkach zastąpić, niektóre posiłki z moich planów żywieniowych, i gdy pacjenci nie mają czasu gotować… i znalazłam ZDROWĄ ZUPĘ, która w swojej ofercie ma duży wybór wysokoodżywczych zup, bogatych w witaminy i minerały. Te zupy gotowane są na bazie najwyższej jakości składników ekologicznyc, certyfikowanych, bez GMO, nie zawierają glutenu, cukru, laktozy, sztucznych dodatków, ani ulepszaczy smaków.
Zupy gotowane są na filtrowanej wodzie, co więcej jeśli w składzie zupy znajduje się papryka, to jest ona parzona i obierana ze skórki. Warzywa strączkowe znajdujące się w niektórych zupach są namaczane kilkanaście godzin, żeby pozbyć się z nich kwasu fitynowego, przez co są lepiej strawne przez ludzi organizm, a składniki odżywcze zawarte w potrawie są biodostępne i pięknie odżywiają organizm.
Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić takie zdrowe gotowce, a w okresie jesienno-zimowym ciepłe bogatoodżywcze zupy to ZŁOTO dla naszych organizmów i kolejna cegiełka wspierającą odporność.
Na stronie www.zdrowazupa.pl macie bardzo duży wybór zup, past, smoothie, które fajnie odżywiają, no i przy takim jedzeniu się nie przytyje.
Na koniec łapcie kod zniżkowy „MKDIETA” na produkty od @ZDROWAZUPA.